Site map Add to Favorites
Chech
Domů
O nás
Kontakt
Pro uchazeče
Přihlášení
Registrace
Job Search Agent
Pro zaměstnavatele
Přihlášení
Registrace
Bannery
Add Advertisement
 
Domů

O nás

Language-Job.com je první polský portál zaměřující se na poskytování vysoce kvalitní podpory při náboru nových uchazečů na pracovní pozice společností, které hledají jazykové odborníky z Polska i z celého světa.

 

Naše unikátní služba byla vyvinuta na základě důkladné znalosti jazyka podnikání, tzn. jazykové školy, sdružení překladatelů, vydavatelů a společností specializujících se na odborném jazykovém vzdělávání a rozvoji. Naším cílem je poskytnout klíč k úspěšné spolupráci mezi uchazečem a zaměstnavatelem.

 

NAŠE VÝHODY

  • Největší polská a aktualizována databáze jazykových odborníků.

  • Nejdostupnější databáze osob s jazykovými dovednostmi a znalostmi jazykového trhu.

  • Přístup k nejlepším profesionálům specializujícím se na tradiční i méně tradiční jazyky.

PRO ZAMĚSTNAVATELE, pracovní agentury, nebo instituce hledající jazykové odborníky z Polska a celého světa - publikování nabídek práce na Language-Job.com  a nalezení nejlepších uchazečů pro Vaše potřeby pomocí našich kvalitních CV databází.

 

>ONLINE nabídky práce

 

PMůžete si sami publikovat své inzeráty a nastavit design. Naše funkce Job Search Agent umožňuje vyhledat pracovní inzeráty snadno a rychle. Bezplatný účet pro zaměstnavatele!

 

>DATABÁZE ŽIVOTOPISŮ

 

Přístup k naší databázi profilů zaručuje perfektní volbu pro Vaše náborové potřeby. Můžete nastavit kritéria a sami můžete procházet životopisy k nalezení nejlepšího kandidáta, který uspokojí vaše potřeby. Přístupová doba: 14 dnů.

 

>MNOHONÁSOBNÉ INZERÁTY

 

S touto možností zveřejníte více inzerátů a zároveň je cena za reklamu menší. Ale je toho víc - individuální dispozice, Job Search Agent, firemní logo na našem seznamu Nejlepších zaměstnavatelů. Doba trvání: 4 týdny.

 
 
>PŘEDVOLBY
 

Předvolba je určena pro klienty, kteří se zaměřili na sofistikované náborové služby. Nastavíme vyhledávací kritéria spolu s klientem, a připravíme seznam kandidátů. Rozšířená předvolba zahrnuje telefonní rozhovory, abychom mohli důkladně zkontrolovat jazykové znalosti kandidátů a jejich odbornou způsobilost. Naši klienti obdrží podrobnou zprávu! Doba trvání: 14 dnů.

 

>NÁBOR s Language-Job.com

 

Náš servis je zaměřen na ty zaměstnavatele, pro něž je nezbytné učinit správná rozhodnutí v oblasti lidských zdrojů. Klient Language-Job.com vybírá kandidáty podle kritérii, která jsou důkladně prověřena, aniž by překročil jejich rozpočet náboru. Našim klientům poskytujeme největší a nejpřesnější databázi životopisů jazykových odborníků. Máme rozsáhlé znalosti v oblasti jazykových potřeb a s poskytováním těchto služeb. Naším cílem je poskytnout našim klientům nejlepší podporu v rámci výběrového řízení prostřednictvím odborného poradenství a stálou spolupráci s klientem. Zjistěte více o našich náborových službách.

 

>BUDOVÁNÍ ZNAČKY ZAMĚSTNAVATELE

 

Reklama na Language-job.com je perfektní způsob, jak vytvořit pozitivní image Vaší firmy a podpořit tak proces náboru. Nabízíme umístění Vašeho loga v sekci Nejlepší zaměstnavatelé, přípravu textu o Vaší společnosti, individuálně připravované online animace a mnohem více. Stálí klienti mohou očekávat speciální cenové nabídky!

 

Inzerujte na Language-Job.com

 

Najděte nejlepší uchazeče splňující Vaše požadavky.

 
Klíčové slovo:
Práce podle jazyků:
Práce podle oborů:
Stát:
Linguajob.pl on Facebook
For Employers | Terms of Use | Advertisement | Contact
© 2023 Language-Job.com All Rights Reserved
Tagi: Top language Jobs | Multilingual vacancies | Language Jobs | Language recruitmen | Language Jobs